Zamknij

Robotnik gospodarczy- konserwator

Miejsce pracy: Płońska 143, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Sprawuje nadzór nad budynkiem, sprzętem i urządzeniami gospodarczymi, troszczy się o ich zabezpieczenie i sprawność, wykonuje naprawy na bieżąco o dba o cały teren szkolny.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie- zasadnicze zawodowe.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Szkoła Podstawowa Nr 4 w Ciechanowie
    Adres: Płońska 143, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Maria Bockowska
    Numer telefonu: 672 54 87
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV + skierowanie do pracodawcy
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    dbanie o teren zewnętrzny obiektu, sprzątanie, zamiatanie, grabienie, koszenie trawników, odśnieżanie
    StPr/19/0822
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Prace pomocnicze przy produkcji wyrobów polograficznych (książki, gazety itp.)
    StPr/19/0823

    Praca na pile
    StPr/19/0824
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Tworzenie rysunków w programie AUTOCAD, skladanie, kompletowanie dokumentacji projektowej
    StPr/19/0820

    Obsługa stacji gazowej
    StPr/19/0818

    prace koncepcyjne nad projektami, organizacja procesu projektowania, analizy rynkowe, kontakt z klientem.
    StPr/19/0814
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Przygotowywanie raportów, analiz, zestawień. Planowanie wysyłek do kontrahentów. Przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej, kontakty z odbiorcami
    StPr/19/0817
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    prace administracyjno - biurowe, weryfikacja oraz wprowadzanie faktur do programu komputerowego, dbałość o prawidłowy przepływ dokumentów
    StPr/19/0811

    obsługa sekretariatu, rejestracja czynności, czuwanie nad obiegiem dokumentów, prowadzenie księgi korespondencyjnej, kontakt z klientem
    StPr/19/0807

    Sprzedaż artykułów spożywczych, ogólne prace porządkowe w sklepie.
    StPr/19/0800