Zamknij

rolnik hodowca

Miejsce pracy: Gostkowska 94, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: pobieranie nasienia knurów, utrzymanie czystości w chlewni i pomieszczeniach pomocniczych, usuwanie obornika, zadawanie paszy, przyuczenie knurów do skoku na fanton, pielęgnacja knurów, wydawanie sprzedanego nasienia knurów, zadawanie suplementów diety.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.05.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 2] : umiejętność pracy ze zwierzętami [Umiejętność 1] : odpowiedzialność, punktualność
      Pracodawca: Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp z o.o.
      Adres: Gostkowska 94, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Adamiak
      Numer telefonu: +48 600 833 182
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracodawcy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Przyjmowanie dostaw, realizacja wysyłek, wykonywanie wszystkich prac zleconych na magazynie
      StPr/22/0567
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      szycie odzieży damskiej
      StPr/22/0578

      Okresowe przeglądy i konserwacje, remonty bieżące i planowane. Naprawa, modyfikacja elementów elektrycznych, elektronicznych, elektro-automatycznych wyposazenia- prace warsztatowe.
      StPr/22/0580
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      opracowywanie receptur dla mieszkańców Domu zarówno choruch, jak i zdrowych; prowadzenie kontroli jakości produktów żywnościowych oraz nadzór nad ich przechowywaniem i przydatnością spożycia; sporządzanie jadłospisów dekadowych; planowane ustalanie zakupu artykułów żwynościowych zapewniając ich przydatność do spożycia i zgodność z jadłospisem; nadzór nad utrzymaniem właścicwego stanu sanitarnego bloku żywienia tj. kuchni, stołówki ze szczególnym uwzględnieniem czystości naczyń kuchennych i stołowych
      StPr/22/0574
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      wykańczanie odzieży, prasowanie, podprasówki
      StPr/22/0577

      prace lakiernicze
      StPr/22/0566

      praca fizyczna na wys. do 3 metrów, realizowanie zadań zgodnie z planem pradukcyjnym, zgłaszanie awarii urządzeń i maszyn, na hali produkcyjnej dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów
      StPr/22/0568
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      przyjmowanie dostaw, realizacja wysyłek, wykonywanie wszystkich prac zleconych na magazynie
      StPr/22/0569

      Praca na stanowisku masażysty. Praca w systemie dwuzmianowym 8.00-15.25, 10.25-18.00
      StPr/22/0560

      Praca na stanowisku fizjoterapeuty. Praca w sytemie dwuzmianowym- 8.00-15.25, 10.25-18.00
      StPr/22/0561