Zamknij

pracownik biurowy

Miejsce pracy: Śmiecińska 12, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: wykonywanie wszystkich powierzonych prac biurowych, współpraca z autorami, pomoc w przygotowywaniu publikacji książek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 22.11.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
    • prawo jazdy kat B
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Hndlowo-Wydawnicze 'ARYSTOTELES' Spółka jawna Matusiak Marek
      Adres: Śmiecińska 12, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Marek Matusiak
      Numer telefonu: 504-046-986
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV + skierowanie do pracodawcy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      praca przy komputerze, odbieranie telefonów, umawianie pacjentów na wizyty
      StPr/21/1002
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Osoba na podjętym stanowisku pracy będzie dbała o porządek pomieszczeń, czyszczenie, mycie,dbanie o czystość.
      StPr/21/1003

      Przyjmowanie i podział korespondencji, archiwizacja dokumentacji, obsługa sekretariatu, udzielanie informacji klientom, sporządzanie czystopisów pism.
      StPr/21/1004

      Wydawnictwo zatrudni pracownika na stanowisku redaktora prowadzącego przy tworzeniu publikacji dziecięcych. Wymagania: wykształcenie wyższe najlepiej humanistyczne, doskonała znajomość polszczyzny, język angielski w stopniu komunikatywnym, umiejętność organizacji pracy własnej i koordynacji współpracowników, umiejętność pracy pod presją czasu, doświadczenie w branży wydawniczej będzie dodatkowym atutem
      StPr/21/0996
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      pomoc w przygotowywaniu potraw zgodnie ze standardami i wytycznymi kucharza. przygotowywanie surówek i sałatek. pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków o najwyższej jakości. dbałość o estetykę potraw.
      StPr/21/0995
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      wykonywanie tatuaży
      StPr/21/0997

      Przygotowywanie posiłków
      StPr/21/0998

      Wspomaganie ucznia podczas zajęć z przedmiotów zawodowych
      StPr/21/0992
      wynagrodzenie od od 2 949 do 4 046 PLN

      Prowadzenie zajęć korekcyjno-kompensacyjnych z uczniami w grupach do 5 osób.
      StPr/21/0993

      wykonywanie wszystkich powierzonych prac biurowych, współpraca z autorami, pomoc w przygotowywaniu publikacji książek
      StPr/21/0985