Operator sprzętu ciężkiego

Miejsce pracy: Tysiąclecia 18, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: - obsługa maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych - konserwacja i naprawy obsługiwanych maszyn • prowadzenie samochodu dostawczego • roboty ziemne podczas wykonywania inwestycji, remontów i usuwania skutków awarii sieci cieplnych • mechaniczny i ręczny wyładunek węgla z wagonów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.11.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykszt. zasadnicze zawodowe
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Spółka z o.o.
    Adres: Tysiąclecia 18, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Barbara Kołakowska
    Numer telefonu: 661462566
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny lub e-mail
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja.
    StPr/21/0941
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    przygotowywanie posiłków typu kebab, fast-food
    StPr/21/0938

    - obsługa maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych - konserwacja i naprawy obsługiwanych maszyn • prowadzenie samochodu dostawczego • roboty ziemne podczas wykonywania inwestycji, remontów i usuwania skutków awarii sieci cieplnych • mechaniczny i ręczny wyładunek węgla z wagonów
    StPr/21/0928

    Według stanowiska
    StPr/21/0923

    dowóz wyrobów piekarniczych do wskazanego miejsca dostawy; miejsce pracy: Ciechanów i okolice Stupska
    StPr/21/0997
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    przygotowywanie i wydawanie sprzętu,, wykonywanie przeglądu technicznego i napraw
    StPr/21/0906
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Liczenie towaru za pomocą urządzenia jakim jest skaner. Dbanie o czystość stanowiska pracy.
    80/10/2021
    wynagrodzenie od od 21 PLN

    Sprzedaż artykułów, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek, przyjęcie towaru.
    StPr/21/0903

    wg stanowiska
    StPr/21/0904

    obsługa sekretariatu, praca w systemie komputerowym, prace biurowe zlecone przez pracodawcę
    StPr/21/0879