Zamknij

prawnik/asystent prawny

Miejsce pracy: Płońska 33, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji z Klientami, przygotowywanie podstawowych pism, obsługa korespondencji, kontakt z urzędami i sądami, prowadzenie kalendarza spotkań, spraw i innych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2023
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Kancelaria Radcy Prawnego Marek Łebkowski
      Adres: Płońska 33, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Marek Łebkowski
      Numer telefonu: 504113011
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: angielski, polski
      Wymagane dokumenty: CV proszę wysyłać na adres: [email protected] kontakt tel. 504 113 011
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      obsługa maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym
      StPr/23/0175
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      StPr/23/0170
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      szycie odzieży wierzchniej
      StPr/23/0168
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      Rejestracja pacjentów i ustalenie terminów wizyt lekarskich. prowadzenie oraz przechowywanie dekumentacji zdrowotnej pacjentów. informowanie pacjentów o usługach medycznych swiadczonych w placówce. Współpraca z personelem medycznym w zakresie przepływu informacji. kierownie Wystawianie faktur za usługi medyczne.
      StPr/23/0085

      prowadzenie korespondencji z Klientami, przygotowywanie podstawowych pism, obsługa korespondencji, kontakt z urzędami i sądami, prowadzenie kalendarza spotkań, spraw i innych.
      StPr/23/0005

      praca biurowa, sprzedaż ubezpieczeń
      StPr/23/0006
      wynagrodzenie od od 22,8 PLN

      obsługa klienta, obsługa magazynu
      StPr/23/0001