Zamknij

Pracownik ochrony

Miejsce pracy: Pułtuska 20A, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: ochrona obiektów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.12.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MUSI NOVUM Żyrardów
    Adres: Pułtuska 20A, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Janusz Leśnikowski
    Numer telefonu: 607354622
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracodawcy, kontakt telefoniczny pod numerem 607 354 622 lub osobisty pod adresem ul.Smorawińskiego 1, Ciechanów.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Kąpiel i przygotowywanie psich klientów przed wykonywaniem strzyżeń.
    StPr/22/1033
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    obsługa sekretariatu,poczty
    StPr/22/0421

    Zszywanie odzieży z wykrojonych elementów
    StPr/22/1034

    ochrona obiektów
    StPr/22/1022

    prace konserwatorskie, gospodarcze
    StPr/22/1013

    prowadzenie kart wynagrodzeń, sporządzanie list płac, obsługa programu płatnik, przygotowywanie dokumentacji z zakresu VAT, przygotowywanie sprawozdań i raportów
    StPr/22/1014
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Prowadzenie biura, obsługa klientów
    StPr/22/1004

    Obsługa kotłów gazowo-olejowych i urządzeń towarzyszących. Bieżąca kontrola pracy kotłów gazowych oraz nadzorowanie terminowości i realizacji prac serwisowych, bieżąca kontrola i nadzór nad ilością substancji chemicznych oraz soli w kontenerze jednostopniowego absorpcyjnego agregatu wody lodowej.
    StPr/22/0989
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    Dokonywanie konserwacji i napraw, przeróbek sieci, instalacji elektrycznych oraz punktów oświetleniowych obiektów Szpitala
    StPr/22/0990

    rehabilitacja ruchowa uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej
    StPr/22/0977