Zamknij

Monter instalacji wentylacji i klimatyzacji

Miejsce pracy: Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.08.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie- zawodowe, oferta w ramach doposażenia stanowiska pracy - ALGORYTM
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Sygietyńskiego 11, 06-410 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Izabela Kotlarz
    Numer telefonu: 236730881
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV + skierowanie do pracodawcy
    przekazania dokumentów:
    Wiercenie otworów w elementach konstrukcji metalowych
    StPr/22/0942
    wynagrodzenie od od 18 PLN

    pomoc przy archiwizowaniu dokumentów, pomoc przy inwentaryzacji majątku, pomoc w pracach administracyjnych działu techniczno - gospodarczego, prowadzenie rejestrów, wystawianie kart drogowych
    StPr/22/0939
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Naprawa pojazdów samochodowych
    StPr/22/0926

    Naprawa samochodów
    StPr/22/0922

    1. Prowadzenie psychodiagnostyki, a w szczególności: - określanie rodzaju zaburzeń zachowania mieszkańców w oparciu o czynności diagnostyczne, - wyjaśnianie przyczyn i mechanizmów psychologicznych leżących u podstaw danego zaburzenia, - ustalanie możliwej dynamiki rozwoju zaburzeń zachowania, - określanie kierunku profilaktyki i terapii. 2. Realizowanie zadań psychoterapeutycznych, w tym: - psychoterapia indywidualna i grupowa, - tworzenie grup wsparcia. 3. Prowadzenie poradnictwa dla mieszkańców, w tym m.in.: - kontakt z mieszkańcami nie zaburzonymi, - promocja zdrowia psychicznego. 4. Koordynacja pracą zespołu opiekuńczo-terapeutycznego.
    StPr/22/0917
    wynagrodzenie od od 1 800 PLN

    przygotowywanie samochodów do lakierowania
    StPr/22/0920

    - Sporządzanie diagnozy kandydatów na rodziców adopcyjnych, - Sporządzanie diagnozy dzieci zgłoszonych do przysposobienia, - Współpraca z sądem, organizatorami rodzinnej pieczy zastępczej i innymi instytucjami w zakresie opieki nad dzieckiem, - Prowadzenie poradnictwa dla osób zgłaszajacych sie do Ośrodka, - Udział w posiedzeniach Komisji ds. Adopcji Oddziału, - Udział w zespołach ds. okresowej oceny wychowanków, będących w rodzinach zastępczych i placówkach.
    StPr/22/0895
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    Obsługa kancelarii jawnej, Batalionowych Punktów Ewidencyjnych Brygady, dokumentów jawnych i niejawnych w Systemie Informatycznym. Selekcjonowanie korespondencji według zasad określonych w " Instrukcji o zasadach pracy biurowej w resorcie obrony narodowej" oraz " Jednolitego rzeczowego wykazu akt". Przyjmowanie od wykonawców pism do wysyłki i wydawanie dekretowanych dokumentów. Rejestracja wytworzonych dokumentów w ewidencji kancelarii. Archiwizacja dokumentów kancelaryjnych.
    StPr/22/0856
    wynagrodzenie od od 3 817 PLN

    Kierowanie, organizacja oraz zabezpieczenie prawidłowej i zgodnej z obowiązującymi przepisami pracy podległych pracowników. Nadzór merytoryczny w zakresie realizacji zadań konserwacyjnych i remontowych.
    StPr/22/0848
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Prace stolarskie, produkcja i montaż mebli.
    StPr/22/0815