Zamknij

POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: Niechodzka 6, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: POMOC W PROSTYCH PRACACH KUCHENNYCH, POMOC PRZY PRZYGOTOWYWANIU POSIŁKÓW, DBANIE O PORZĄDEK NA ZAPLECZU KUCHENNYM, PRACA NA DWIE ZMIANY W GODZINACH 6-14 ORAZ 14-22
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 09.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykszt. brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: CEDROB S.A.
    Adres: 06-400 Ujazdówek 2A, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: SYLWIA KRZYŚPIAK
    Numer telefonu: 881052007
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Cv oraz skierowanie do pracodawcy. Informacja Starosty
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    opieka nad dziećmi
    StPr/22/0656
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    prace magazynowe, przygotowywanie i załadunek towarów
    StPr/22/0654
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    POMOC W PROSTYCH PRACACH KUCHENNYCH, POMOC PRZY PRZYGOTOWYWANIU POSIŁKÓW, DBANIE O PORZĄDEK NA ZAPLECZU KUCHENNYM, PRACA NA DWIE ZMIANY W GODZINACH 6-14 ORAZ 14-22
    StPr/22/0648
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    Realizacja zadań transportowych
    StPr/22/0649
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    Programowanie sterowników, diagnostyka komputerowa.
    StPr/22/0650

    • nadzór nad pracą sieci i urządzeń dystrybucji i przesyłu ciepła (monitorowanie i regulacja parametrów technicznych) • prace naprawcze, remontowe i konserwacyjne, • praca zmianowa
    StPr/22/0635

    Prowadzenie i obsługa autobusów w komunikacji miejskiej w Ciechanowie, sprzedaż biletów.
    StPr/22/0637
    wynagrodzenie od od 4 000 do 4 500 PLN

    działanie z zakresu edukacji przedszkolnej i opieka nad dziećmi w wieku do lat 6
    StPr/22/0638

    przewóz paczek
    StPr/22/0630
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Prowadzenie zajęć z matematyki w szkole średniej dla młodzieży i dla dorosłych.
    StPr/22/0623
    wynagrodzenie od od 3 079 do 4 224 PLN