Zamknij

U SĄSIADÓW: Poszukiwana przez sąd 53-latka wpadła w ręce policjantów

21:24, 13.05.2021 | podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób zatrzymali poszukiwaną listem gończym 53-latkę. Kobieta ukrywała na terenie Warszawy, często zmieniając miejsce pobytu. Noc spędziła w policyjnym areszcie, a dziś trafiła do aresztu śledczego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa.

W środę, 12 maja rano "poszukiwacze" z płońskiej komendy realizując swoje ustalenia, wykonywali czynności na terenie Warszawy. W jednym z mieszkań na Białołęce miała się ukrywać 53-letnia mieszkanka gm. Naruszewo, poszukiwana listem gończym wystawionym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza. Ustalenia policjantów po raz kolejny okazały się być trafne. Gdy stanęli w drzwiach mieszkania wynajmowanego przez 53-latkę, nie kryła ona swojego zaskoczenia.

 

Z informacji jakie posiadali kryminalni wynika, że kobieta od kilku lat unikała poniesienia kary nałożonej na nią prawomocnym wyrokiem sądu za popełnione w przeszłości przestępstwa: oszustwa i fałszowanie dokumentów, dlatego też sąd wydał za nią list gończy. Kobieta ukrywała się na terenie stolicy, co kilka miesięcy zmieniając miejsce pobytu - wynajmowane mieszkania. Jak sama przyznała w aktualnie wynajmowanym lokum przebywała zaledwie od dwóch dni, a dziś (13 maja) miała wyjechać do pracy za granicę. Zatrzymana trafiła do policyjnej celi, a następnie została przewieziona do placówki penitencjarnej. Spędzi tam najbliższe pół roku.

(podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%