Zamknij

U SĄSIADÓW: Brawurowa jazda zakończona zatrzymaniem uprawnień

17:00, 01.12.2020 | mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP w Pułtusku
Skomentuj
REKLAMA

Wysoka grzywna i 3 miesięczny odpoczynek od kierowania pojazdami, to finał jazdy z prędkością o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym – brakiem wyobraźni wykazał się kolejny kierowca. Policja przypomina o konsekwencjach brawurowej jazdy.

W niedzielę, 29 listopada funkcjonariusze drogówki podczas służby zatrzymali kolejne prawo jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Do tak rażącego wykroczenia doszło w Pułtusku na ul. Wyszkowskiej. Prędkość jazdy 19 – letniego kierowcy Audi wyniosła 101 km/h. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych. Ponadto, zgodnie z obowiązującymi przepisami, policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

Apelujemy o rozsądek na drodze. Kierowcy „noga z gazu”! Brawura, nadmierna prędkość, alkohol to najczęstsze przyczyny kolizji czy wypadków. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego, tym bardziej teraz, gdy warunki pogodowe są zmienne, deszcz i temperatury bliskie zera będą powodowały śliską nawierzchnię. Czasami kilka sekund decyduje o ludzkim życiu czy zdrowiu.

(mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP w Pułtusku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz