Zamknij

"Najpiękniejsza Domówka Świata" - nie zapomnij o bezpieczeństwie własnym i swoich bliskich

19:00, 30.07.2020 | ZP KWP zs. w Radomiu
Skomentuj
REKLAMA

W tym roku osoby chcące świętować podczas muzycznego wydarzenia jakim jest Pol'and'Rock Festival nie spotykają się na kostrzyńskim polu, a całe wydarzenie zostało przeniesione do Internetu. Tegoroczna impreza przyjęła formułę kameralnych spotkań z najbliższymi pod nazwą „Najpiękniejsza Domówka Świata”, które odbywać się będą od 30 lipca do 2 sierpnia. Ze względu na pandemię COVID-19 zadbajmy o bezpieczeństwo własne i naszych bliskich. Zachowanie bezpiecznego dystansu od innej osoby, witanie się bez podawania ręki czy zakrywanie ust i nosa to nawyki, które choć proste mogą uchronić od zakażenia.

 

Ze względu na pandemię COVID-19 festiwalowicze nie pojawią się w tym roku w Kostrzynie nad Odrą. 26. Pol'and'Rock Festival - Najpiękniejsza Domówka Świata to festiwal, który tym razem odbędzie się w dziesiątkach miejsc w całym kraju, w domach, ogrodach, na działkach czy polanach. Wszystkie zaplanowane koncerty i towarzyszące im spotkania odbędą się w warszawskim studiu, skąd będą transmitowane w Internecie. Jednak podczas świętowania z biliskimi nie zapominajmy o bezpieczeństwie własnym i naszych współtowarzyszy. Mimo, iż sytuacja związana z COVID-19 w Polsce jest ustabilizowana, jednak epidemia trwa nadal i dlatego nie wszystkie ograniczenia zostały zniesione.

W dalszym ciągu należy utrzymywać dystans społeczny, pamiętać o zakrywaniu nosa i ust w przestrzeni publicznej oraz często myć lub dezynfekować ręce. Pamiętajmy, że najważniejszy jest zdrowy rozsądek i zapobieganie. Zachowanie bezpiecznego dystansu od innej osoby, witanie się bez podawania ręki, zakrywanie ust i nosa czy częste mycie rąk to nawyki, które choć proste mogą uchronić od zakażenia, które może okazać się bardzo bolesne w skutkach dla nas lub naszych bliskich.

Pamiętajmy o nowych nawykach – z myślą o sobie i bliskich!

 

Informacje o tym wydarzeniu znajdziecie na naszym portalu pod linkiem

https://pulsciechanowa.pl/pl/18_co_gdzie_kiedy/517_pol-and-rock-festival-2020---najpiekniejsza-domowka-swiata.html

(ZP KWP zs. w Radomiu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz