W poniedziałek, 10 lutego około godz. 14:30 zapalił się kontener ze śmieciami w miejscowości Ciemniewko.
Na miejsce przybyła Ochotnicza Straż Pożarna Ciechanów i zastała palący się kontener ze śmieciami w miejscowości Ciemniewko.
Kontener plastikowy na odpady mieszane znajdował się w odległości około 1 metra od kolejnego śmietnika oraz 3 metry od ogrodzenia cmentarza. Istniało zagrożenie na rozprzestrzenienie się ognia ponadto zadymienie mogło stwarzać utrudnienia dla osób odwiedzających groby.
Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz przeprowadzeniu rozpoznania. Następnie podano jeden prąd wody z linii szybkiego natarcia w celu ugaszenia pożaru.
Działania potrwały około godzinę. Brało w nich udział dwa zastępy straży pożarnej.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulsciechanowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz