Zamknij

Trzeci rok funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

11:00, 02.12.2019 | KPP w Przasnyszu
Skomentuj
KPP w Przasnyszu
REKLAMA

20 września 2019 roku minęło już 3 lata od wdrożenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie garnizonu mazowieckiego. Dzięki KMZB, każdy mieszkaniec naszego kraju, z każdego miejsca w Polsce, może szybko, bezpłatnie i anonimowo nie wychodząc z domu za pośrednictwem komputera, tabletu, a nawet telefonu komórkowego zgłosić Policji występujące zagrożenia.

Wszystkie spostrzeżenia   naniesione  na  Krajową  Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa  Policja traktuje bardzo poważnie i skrupulatnie je weryfikuje. W przypadku potwierdzenia zgłoszenia Policja, podejmuje  szereg działań  zmierzających do wyeliminowania zagrożenia.   KMZB  czyli Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa umożliwia nam na bezpośredni  wpływ  na bezpieczeństwo  w naszym miejscu zamieszkania.  Pamiętajmy jednak, że  Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa nie służy do zgłaszania pilnych interwencji policjantom.  W przypadkach  zagrażających zdrowiu i życiu,  należy korzystać z numeru alarmowego 112 lub bezpośrednio dzwoniąc do dyżurnego przasnyskiej komendy pod nr 29 7567200.

Przasnyscy policjanci zachęcają do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz zgłaszania wszystkich swoich spostrzeżeń.  

(KPP w Przasnyszu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz