Zamknij

U SĄSIADÓW: Pijany 50-latek spowodował wypadek. Jest osoba ranna...

09:00, 01.12.2019 | podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku
Skomentuj KPP Pułtusk
REKLAMA

W wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej K- 61 między Pułtuskiem a Serockiem uczestniczyły trzy pojazdy. Do szpitala przewieziona została 1 osoba. Jak się okazało, za kierownicą pojazdu, który doprowadził do zdarzenia siedział pijany 50 latek.

Utrudniania w ruchu drogowym, jakie powstały 27 listopada w Gzowie (K-61) były następstwem wypadku drogowego w którym udział brały trzy samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że przyczyną zdarzenia było nieprawidłowe wyprzedzanie przez kierowcę Toyoty, który kończąc manewr uderzył w tył jadącego przed nim Opla. Uderzenie było tak silne, że Opel zjechał na pas przeciwny uderzając w Hondę, która następnie dachowała zatrzymując się w przydrożnym rowie. Na skutek poniesionych obrażeń pasażerka z tego pojazdu została przewieziona do szpitala w Pułtusku. Jak się okazało, za kierownicą pojazdu, który doprowadził do zdarzenia siedział pijany 50 latek. Badanie na trzeźwość wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu. Mieszkaniec gminy Serock został zatrzymany i przewieziony do komendy.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze i przypominają o bezwzględnym zakazie kierowania, będąc pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Alkohol to obok prędkości jedna z głównym przyczyn zdarzeń drogowych.

Fot. KPP w Pułtusku

 

(podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MirekMirek

0 0

Ciekawe, czy miał jeszcze uprawnienia do prowadzenia pojazdu? 11:14, 02.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz