Zamknij

Jechał bez uprawnień, pijany i uderzył w słup...

11:30, 16.11.2019 | podkom. Ewa Brzezińska, KPP w Ciechanowie
Skomentuj KPP Ciechanów
REKLAMA

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 39-latek, który kierując bez uprawnień osobowym audi spowodował kolizję. Mężczyzna uderzył w słup energetyczny na ul, Augustiańskiej w Ciechanowie. Teraz odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości a co grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo zostanie ukarany za spowodowanie kolizji drogowej oraz prowadzenie pojazdu bez uprawnień.

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj około godz. 20:30,  dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie otrzymał zgłoszenie o kierowcy, którego jazda wskazywała że mógłby on być pod wpływem alkoholu. Policjanci natychmiast zostali skierowani w rejon gdzie poruszał się podejrzany kierowca, gdy dojechali na ul. Augustiańską w Ciechanowie tam zauważyli pojazd marki Audi A3, który uderzył w słup energetyczny. Kierujący Audi-mieszkaniec Ciechanowa  nie odniósł poważnych obrażeń. Badanie 39-letniego kierowcy wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo w trakcie wykonywania czynności ustalono że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Nieodpowiedzialny kierowca na szczęście jechał bez pasażerów.

Teraz 39-latek odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo zostanie ukarany za kierowanie pojazdem bez uprawnień i spowodowanie kolizji drogowej.

(podkom. Ewa Brzezińska, KPP w Ciechanowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz