Zamknij

U SĄSIADÓW: Dwa włamania jednego wieczoru w Przasnyszu

11:00, 08.11.2019 | asp.szt.Krzysztof Błaszczak, KPP w Przasnyszu
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Pixabay

5 listopada przasnyskim policjantom zgłoszono aż dwa włamania do mieszkań w Przasnyszu. Sprawca działał w godzinach wieczornych, podczas nieobecności lokatorów. W związku z powyższym przasnyska Policja APELUJE o wzmożenie czujności i przy tym prosi o zgłaszanie wszystkich niepokojących, nietypowych sytuacji w pobliżu bloków, osiedli i domków jednorodzinnych.

5 listopada przed godz. 19.00 mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że nieznany sprawca pod jej nieobecność w mieszkaniu, znajdującym się na parterze w bloku przy ul. Orlika w Przasnyszu, po uprzednim wypchnięciu drzwi balkonowych, wszedł do wnętrza jej  mieszkania, a następnie dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie około 1000 złotych.  A po godzinie 20.00 przasnyscy policjanci  zostali poinformowani  o drugim włamaniu, które miało miejsce bloku przy ul. Osiedlowej w Przasnyszu. Sprawca w tym przypadku, dokonał kradzieży pieniędzy oraz złotej biżuterii o łącznej wartości blisko 1100 złotych. Policjanci zajmujący się na co dzień tego typu przestępstwami ustalili, że obie kradzieże z włamaniem  łączy czas i sposób działania sprawcy,  co świadczyć może, że mamy  do czynienia z tym samym sprawcą.  

W każdym  przypadku jakichkolwiek podejrzeń, należy  niezwłocznie powiadomić policję, dzwoniąc na nr alarmowy 112 lub bezpośrednio do dyżurnego przasnyskiej komendy policji  dzwoniąc pod  nr  29 7567200.

(asp.szt.Krzysztof Błaszczak, KPP w Przasnyszu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone