Zamknij

Kolizja w miejscowości Gąsocin. Jest ranny...

09:53, 14.10.2019 | podkom. Ewa Brzezińska, KPP w Ciechanowie
Skomentuj
KPP Ciechanów
REKLAMA

Ciechanowska policja prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, w którym ranny został 18-letni kierowca motoroweru. Do zdarzenia doszło 10 października br. około godz. 15:30 w miejscowości Gąsocin gm. Sońsk. Motorowerzysta zderzył się z samochodem osobowym. Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 18-letni kierujący motorowerem, który podróżował z pasażerem,  na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w bok samochodu mitsubishi. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, młodego kierowcę motoroweru przewieziono do szpitala. W wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała powyżej 7 dni. Jak się okazało 18-latek, który kierował motorowerem nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami.

Apelujemy o ostrożność i rozsądek na drodze. W ostatnim czasie mamy do czynienia już z kolejnym młodym kierowcą motoroweru, który poruszał się po drogach bez uprawnień. W tym przypadku nieodpowiedzialne zachowanie 18-latka doprowadziło do zdarzenia drogowego. Duże natężenie ruchu, słabe warunku na drodze oraz niewielkie umiejętności to wielkie zagrożenie dla innych uczestników ruchu oraz dla samego kierowcy.

(podkom. Ewa Brzezińska, KPP w Ciechanowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz