Zamknij

Policja szuka właścicieli skradzionych przedmiotów. Może to Twoje?

14:39, 09.10.2019 | podkom. Ewa Brzezińska, KPP Ciechanów
REKLAMA
Skomentuj

O zatrzymaniu 22-letniego mieszkańca Ciechanowa podejrzanego o szereg kradzieży i kradzieży z włamaniem informowaliśmy w połowie września. Wtedy sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Teraz ciechanowscy policjanci szukają właścicieli odzyskanego mienia.

W Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w  Ciechanowie prowadzone jest postępowanie przygotowawcze dotyczące kradzieży z włamaniem do piwnic oraz do samochodów w okresie od 1 do 13 września 2019 roku.
Według ustaleń policjantów 22-latek najczęściej okradał samochody, które były pozostawione na parkingach niezamknięte oraz włamywał się do piwnic. Na terenie powiatu ciechanowskiego doszło do kilkunastu podobnych zdarzeń. Z pojazdów ginęła odzież, dokumenty, sprzęt wędkarski, elektronarzędzia, a także artykuły spożywcze. Do kradzieży dochodziło głównie w centrum Ciechanowa. W trakcie wykonywania czynności procesowych z zatrzymanym Policjanci odzyskali dużą ilość skradzionych przedmiotów najprawdopodobniej pochodzących z kradzieży z włamaniem do piwnic na terenie Ciechanowa. Funkcjonariusze zabezpieczyli różnego rodzaju narzędzia i elektronarzędzia, których właściciele nie zostali jeszcze zidentyfikowani.
Policja poszukuje właścicieli zabezpieczonego i odzyskanego mienia. Jeżeli ktoś utracił w ostatnim czasie tego typu mienie prosimy o kontakt z Policją.
Prowadzącym postępowanie jest: st. sierż. Tomasz Brzeziński tel. 23 673-13-30, możesz również skontaktować się z dyżurnym jednostki pod nr tel. 23 673 12 00.

(podkom. Ewa Brzezińska, KPP Ciechanów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone