Zamknij

Rower odzyskany, złodziej zatrzymany

16:36, 09.09.2019 | KPP Ciechanów
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Ciechanowa zatrzymali 49–letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież roweru o wartości około 4000 złotych. Funkcjonariusze odzyskali jednoślad, którym sprawca poruszał się w chwili zatrzymania. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Do kradzieży jednośladu doszło 1 września br. w Ciechanowie na Pl. Jana Pawła II. Niestety rower stał się łatwym łupem złodzieja, ponieważ jego użytkownik, pozostawił go na stojaku i nie zabezpieczył w żaden sposób swojego pojazdu.

Policjanci Wydziału Kryminalnego w piątek zatrzymali 49–letniego mieszkańca Ciechanowa, który jechał skradzionym rowerem ulicą 3-Maja. Mężczyzna dodatkowo odpowiedział za kierowanie rowerem po użyciu alkoholu. Podejrzany przyznał się do przestępstwa. Policjanci odzyskali również jednoślad, który trafił z powrotem do właściciela, a 49–latek usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Do wszystkich właścicieli rowerów apelujemy o należyte zabezpieczenie swojego mienia. Każdorazowo zabezpieczajmy swój rower, mocując go do stałych elementów, np. przed sklepem lub domem. Elementy takie jak liczniki, saszetki, czy kaski rowerowe, zabierajmy ze sobą. Oznakuj swój rower indywidualnym numerem który znajdzie się w policyjnej bazie. Rower można oznakować w każdy czwartek w godz. 9:00-15:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie.

(KPP Ciechanów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone