Zamknij

Zdarzenie drogowe w m. Chrzanówek

08:52, 12.06.2019 | mł. kpt. Damian Kołpaczyński
Skomentuj KP PSP Ciechanów
REKLAMA

10 czerwca 2019 r. o godz. 11:12 do SK KP w Ciechanowie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w m. Chrzanówek gm. Opinogóra Górna.

Po przybyciu na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania KDR stwierdził, że na poboczu drogi znajduje się samochód osobowy VW Passat, który uderzył w drzewo i dachował. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która nie doznała obrażeń.Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i rozłączeniu instalacji elektrycznej w pojeździe. W działaniach trwających 48 min udział brały dwa zastępy straży pożarnej.

Fot. KP PSP Ciechanów

(mł. kpt. Damian Kołpaczyński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz