Zamknij

Zdarzenie drogowe przy ul. Niechodzkiej w Ciechanowie

11:56, 07.06.2019 | mł. kpt. Damian Kołpaczyński
Skomentuj KP PSP CIECHANÓW
REKLAMA

6 czerwca o godzinie 17:38 do Stanowiska Kierowania w Ciechanowie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Ciechanowie, przy ul. Niechodzkiej.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia KDR z JRG Ciechanów zastał wypadek drogowy 2 samochodów osobowych: BMW 520 oraz Seat ALTEA. Kierująca samochodem Seat przed przybyciem zastępów JRG opuściła pojazd o własnych siłach nie odnosząc obrażeń. Kierująca pojazdem BMW siedziała na fotelu kierowcy. Działania zastępów JRG polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP poszkodowanej, odłączeniu akumulatorów i zakręceniu zaworu na butli LPG w samochodzie Seat. W celu transportu poszkodowanej do karetki ZRM dostęp uzyskano przy użyciu narzędzi hydraulicznych i noszy typu deska. Po zbadaniu poszkodowana została zabrana do SOR w Ciechanowie. Plamę płynów eksploatacyjnych zebrano przy użyciu sorbentu. W czasie działań ruchem na skrzyżowaniu kierowała Policja. W działaniach trwających 44 min. udział brały dwa zastępy straży pożarnej.

Fot. KP PSP Ciechanów

(mł. kpt. Damian Kołpaczyński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz