Zamknij

Nietrzeźwy kierowca volkswagena zatrzymany w centrum Ciechanowa. Kierowca miał blisko 3 promile

10:19, 11.06.2019 | kom. Jolanta Bym
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z ciechanowskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierującego samochodem volkswagen. 49-latek mając w organizmie blisko 3 promile alkoholu przejechał na czerwonym świetle, wjechał na chodnik a następnie uderzył w znak. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. 

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 18:45 w Ciechanowie w centrum miasta. 49-letni kierowca volkswagena poruszał się ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych. Na skrzyżowaniu z ul. Mikołajczyka przejechał na czerwonym świetle i skręcił w prawo na chodnik. Kierowca volkswagena zatrzymał się na znaku drogowym. W tym czasie funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego ciechanowskiej policji patrolowali ul. Mikołajczyka, widząc całe zajście natychmiast podbiegli do kierowcy, jeden z policjantów wyjął kluczyki ze stacyjki aby uniemożliwić dalszą jazdę kierowcy. 
Kilka minut później na miejscu zdarzenia pojawił się kierowca pojazdu, który poruszał się za tym vw od ul. Sońskiej. Mężczyzna widząc zachowanie kierowcy zgłosił swoje podejrzenia na numer alarmowy, według relacji świadka w momencie gdy kierowca volkswagena wjechał na chodnik, piesi musieli uciekać aby uniknąć zderzenia. 
Badanie na zawartość alkoholu kierującego wykazało, że 49-letni mieszkaniec Ciechanowa miał w organizmie blisko 3 promile. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a pojazd został odholowany. 
Ciechanowscy Policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie. 

(kom. Jolanta Bym)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz