W piątek, 12 czerwca, policjanci ruchu drogowego garnizonu mazowieckiego prowadzili wzmożone działania kontrolno-prewencyjne „Prędkość”. Mundurowi sprawdzali, z jaką prędkością poruszają się kierujący na drogach regionu, zwracając szczególną uwagę na miejsca szczególnie zagrożone wypadkami.