Zamknij

Wjechał w ogrodzenie posesji. Tłumaczył, że się zagapił

13:33, 03.06.2025 Aktualizacja: 13:35, 03.06.2025
Skomentuj KPP Ciechanów KPP Ciechanów

Zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Tłumaczył, że się zagapił myśląc, że ominie go badanie alkomatem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 2 czerwca br., około godziny 22.20 na ulicy Ludowej. Kierujący samochodem osobowym marki Skoda Fabia, 36-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

Podczas interwencji funkcjonariusze przeprowadzili badanie stanu trzeźwości kierującego. Alkomat wykazał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie mężczyzny. Z relacji kierującego wynika, że się zagapił.

Mężczyzna został zatrzymany, a pojazd odholowany na parking strzeżony.

Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grożą poważne konsekwencje - w tym utrata prawa jazdy, wysoka grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności. Nietrzeźwi kierowcy stwarzają ogromne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu drogowego.

 

 

nadkom. Jolanta Bym/KPP Ciechanów

(KPP Ciechanów, KB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%