Zamknij

Kierowcy jednośladów zatrzymani, kierowali pomimo sądowego zakazu

14:12, 03.08.2022 | nadkom. Jolanta Bym / KPP Ciechanów
Skomentuj pixabay.com
REKLAMA

Ciechanowscy policjanci kontrolują motocyklistów, którzy poruszają się po naszych drogach. W ostatnich dniach zatrzymali dwóch kierowców jednośladów, którzy kierowali pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. Niestosowanie się do zakazu sądu jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

W poniedziałek (1 lipca br.) o godz. 13.40 w Kraszewie policjanci z Posterunku Policji w Ojrzeniu zatrzymali kierującego motorowerem, który poruszał się droga publiczną w kierunku m. Żochy. 60-letni mężczyzna jechał jednośladem pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów wszystkich kategorii .

We wtorek (2 lipca br.) o godz. 15.30 w Nużewie policjanci z ciechanowskiej drogówki zatrzymali kierowcę motocykla BMW, który również poruszał się pojazdem pomimo wydanego przez sąd dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty z art. 244 kk. Za niestosowanie się do orzeczonych środków karnych podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

(nadkom. Jolanta Bym / KPP Ciechanów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%