Zamknij
REKLAMA

Sportowe zmagania w Zeńboku, gm. Regimin

17:05, 02.09.2021 | KGW Zenbok / PP
Skomentuj archiwum organizatorów
REKLAMA

Gmina Regimin tętni życiem! - przekonali się o tym uczestnicy turnieju sportowego rozegranego pod koniec sierpnia w Zeńboku.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Powiatu Ciechanowskiego w ramach zadania w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej - Koło Gospodyń Wiejskich w Zeńboku 22 sierpnia zorganizowało Turniej Lokalnej Społeczności w piłkę nożną. W zmaganiach sportowych udział wzięły drużyny z gmin: Regimin i Ciechanów. W sumie rywalizowało między sobą sześć drużyn.

Całe przedsięwzięcie było przygotowane pod kierownictwem członków Koła Gospodyń Wiejskich w Zeńboku, a także niezastąpionych strażaków OSP w Zeńboku i mieszkańców Zeńboka, którzy włączyli się w przygotowania terenu do gry, aby impreza wypadała jak najlepiej.  I tak się stało... Kto był to na pewno potwierdzi!

Nie zabrakło atrakcji dla dzieci, przygotowanych przez firmę grupa Agnes-art. Można było skorzystać z darmowego poczęstunku przygotowanego przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

Po kilku godzinach rywalizacji mimo deszczu, który pojawił się w końcówce Turnieju wszyscy spotkali się na podsumowaniu. Kapitanowie drużyn odebrali z rąk organizatorów pamiątkowe puchary, medale i dyplomy oraz nowe piłki do gry. Nie zabrakło nagród indywidualnych: dla najlepszego bramkarza, króla strzelców, najlepszego zawodnika turnieju oraz najmłodszego i najstarszego zawodnika.

Podziękowania należą się wszystkim zaczynając od Starostwa Powiatowego w Ciechanowie za okazane wsparcie i zaufanie, organizatorom, strażakom, kapitanom drużyn, a także Wójt Gminy Regimin - Marioli Kołakowskiej i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zeńboku - Małgorzacie Czernik oraz mieszkańcom gminy i kibicom!

- Zeńbok zdał egzamin ze współpracy na rzecz lokalnej społeczności i jeszcze nie raz pokaże, że współpraca jest najważniejsza! - podkreślają organizatorzy.

(KGW Zenbok / PP )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%