Zamknij

Zagrali o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck

17:25, 03.02.2020 Urząd Miasta i Gminy w Glinojecku Aktualizacja: 12:23, 04.02.2020
Skomentuj Tomasz Lewandowski Tomasz Lewandowski

W niedzielę, 2 lutego w Hali Sportowej w Glinojecku rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck. Pierwszy gwizdek rozbrzmiał o godzinie 9.00. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn: HOPA HOP, RZEŹBIARZE, PLEBANIA, OŚCISŁOWO, SZYJKAGO FIRE, GRANI, WKRA MALUŻYN. Jedna drużyna pomimo zgłoszenia nie dojechała na turniej.

Drużyny w wyniku losowania zostały podzielone na 2 grupy.

Ościsłowo

Zwycięzcy grup oraz drużyny z drugich miejsc awansowały do półfinałów, gdzie walczyli o wyłonienie najlepszej ekipy. Z grupy A do fazy pucharowej awansowały drużyny Plebania i Szyjkago Fire, z grupy zaś były to składy  Grani i Rzeźbiarze.

Wyniki półfinałów:
PLEBANIA- RZEŹBIARZE 1 : 3
GRANI- SZYJKAGO FIRE 0 : 0 (konkurs rzutów karnych 2 : 3)

Tym samym prawo gry w finału turnieju wywalczyły drużyny: RZEŹBIARZE I SZYJKAGO FIRE.

Mecz finałowy zakończył się wynikiem:
RZEŹBIARZE - SZYJKAGO FIRE 2 : 1

W turnieju triumfowała drużyna RZEŹBIARZE, drugą lokatę zajęła ekipa SZYJKAGO FIRE, a najniższy stopień podium przypadł drużynie GRANI.

Wszystkie drużyny z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck Pana Łukasza Kapczyńskiego otrzymały dyplomy za udział w turnieju, a najlepsze zespoły także pamiątkowe puchary. Ponadto, przyznano wyróżnienia w dwóch kategoriach: najlepszym strzelcem turnieju zostało dwóch zawodników z taką samą ilością zdobytych goli: Łukasz Przybyszewski z drużyny PLEBANIA i Jacek Pniewski z drużyny GRANI, zawodnicy zdobyli po 5 bramek za najlepszego bramkarza uznano Kamila Leśniewskiego z drużyny RZEŹBIARZE.

Zawody sędziowali: Marek Mikołajewski, Michał Matuszewski oraz Leszek Chyczewski.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy, a kibicom dziękujemy za gorący doping.