Zamknij

Wspaniałe „Kwiaty ogrodów”

13:32, 09.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

W piątek 6 maja w Gołotczyźnie, na terenie parku tamtejszego oddziału Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie odbyła się plenerowa wystawa pt. „Kwiaty ogrodów”. Cykliczna impreza wróciła po przerwie spowodowanej pandemią. I co trzeba podkreślić – wróciła we wspaniałym stylu.

Wystawa była połączona z możliwością zakupu kwiatów i krzewów ozdobnych, rzeźb i obrazów o tematyce florystycznej oraz mebli i ozdób ogrodowych wykonanych z surowców naturalnych. Można też było kupić, m.in.: rękodzieło, biżuterię, zabawki, słodycze, tradycyjne wędliny, pieczywo, nabiał, miody oraz regionalne alkohole.

Dodatkową atrakcją był znakomity koncert zespołu „KLEZMERSI”.

Organizatorzy są bardzo zadowoleni z tegorocznej edycji „Kwiatów ogrodów”.

– Impreza była rekordowa pod względem liczby wystawców. Duża ilość osób, która przybyła do naszego oddziału w Gołotczyźnie by obejrzeć stoiska, czy zrobić zakupy, najlepiej świadczy o tym, jak bardzo tego typu przedsięwzięcia są potrzebne

– powiedział nam Robert Kołakowski – dyrektor Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie.

Pogoda była piękna, dzięki czemu wiele osób zdecydowało się przyjechać do Gołotczyzny na rowerach. Wybudowana przez Powiat Ciechanowski asfaltowa ścieżka rowerowa sprawia, że jak nam powiedziała jedna z cyklistek – „po niej się nie jedzie, po niej się po prostu płynie”.

Tego dnia park po prostu tętnił życiem. Piękna muzyka, cudowne zapachy, widoczna radość ze spotkania znajomych - wszystko to sprawiało, że humory dopisywały. Za stworzenie tej wspaniałej atmosfery dyrektorowi Robertowi Kołakowskiemu oraz pracownikom Muzeum należą się gratulacje i podziękowania.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia (poniżej)!

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%