19 lutego br. w Urzędzie Gminy Regimin odbyło się podpisanie umów na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz działalności społeczno-kulturalnej na terenie Gminy Regimin.
Dofinansowanie otrzymały lokalne Kluby Sportowe oraz Koła Gospodyń Wiejskich, które od lat aktywnie działają na rzecz mieszkańców, integrując społeczność oraz promując zdrowy styl życia, aktywność fizyczną i tradycje naszego regionu.
Wsparcie finansowe przyznano następującym podmiotom:
Przyznane środki umożliwią realizację inicjatyw sportowych, wydarzeń kulturalnych oraz działań integrujących mieszkańców Gminy Regimin.

Fot. UG Regimin

Fot. UG Regimin

Fot. UG Regimin

Fot. UG Regimin
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulsciechanowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz