Zamknij

Spotkanie z uczniami SP w Woli Wierzbowskiej

15.07, 22.11.2022 AP-KPP Ciechanów Aktualizacja: 15.27, 22.11.2022
Skomentuj SP Wola Wierzbowska
REKLAMA

Ciechanowska policja podejmuje szereg inicjatyw profilaktycznych ukierunkowanych na edukację najmłodszych dzieci w zakresie bezpieczeństwa. W ubiegły piątek funkcjonariusze ciechanowskiej komendy wraz z przedstawicielem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej w Woli Wierzbowskiej.

mł.asp. Małgorzata Listkowska i Kamila Nosarzewska z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie wraz z dzielnicowym mł.asp. Arturem Karwowskim i Panią Aleksandrą Szczygielską z WORD Ciechanów na zaproszenie grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Woli Wierzbowskiej w dniu 18 listopada br. udali się na spotkanie z uczniami klas 0-4 dotyczące zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

Uczniowie klas 4-tych zaprezentowali przepiękny program artystyczny pn. „Bądź bezpieczny na drodze”. Podczas spotkania omówiono podstawowe zasady prawidłowego poruszania się po drodze będąc pieszym uczestnikiem ruchu drogowego oraz rowerzystą. Uczniowie dowiedzieli się także, jak zadbać o bezpieczeństwo podróżując pojazdem jako pasażer. Przypomniano uczniom o podstawowych numerach alarmowych, z których należy korzystać w sytuacji zagrożenia.

Dzieci z uwagą słuchały, a także chętnie zabierały głos i odpowiadały na pytania. Na zakończenie uczniowie otrzymali zestawy odblasków.

 

(AP-KPP Ciechanów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%