Zamknij

Więcej czasu na zgłoszenia do konkursu Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian

16.19, 16.09.2022 Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
Skomentuj Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
REKLAMA

Nadal masz szansę zostać Liderem Ochrony Zdrowia. Do 30 września trwa nabór uzupełniający do specjalnej edycji konkursu Lider Zmian, w ramach którego mieszkańcy w głosowaniu internetowym wybiorą Liderów Ochrony Zdrowia na Mazowszu. Do udziału w konkursie zapraszamy beneficjentów funduszy europejskich, w szczególności szpitale, przychodnie, organizacje pozarządowe i przedsiębiorców, którzy opracowują innowacyjne rozwiązania na rzecz zdrowego trybu życia. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie liderzmian.eu.

Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian

Działasz na rzecz poprawy jakości usług medycznych w województwie mazowieckim? A może wdrażasz innowacje medyczne? Pochwal się swoim projektem na rzecz poprawy ochrony zdrowia. Do udziału w plebiscycie „Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian” zapraszamy beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, którzy zrealizowali lub są na etapie końcowym realizacji projektów. Organizatorem wydarzenie jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Konkurs odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Jakie projekty mogą wziąć udział w konkursie?

Projekty można zgłaszać w ramach wybranych kategorii:

  • Walka z pandemią COVID-19,
  • Diagnostyka i leczenie pacjentów (sprzęt medyczny),
  • Profilaktyka i programy zdrowotne,
  • Innowacje (e-usługi w sektorze zdrowia oraz innowacje z obszarów: medycyna, rehabilitacja, zdrowa żywność, farmacja, rekreacja, innowacyjne produkty kosmetyczne).

Do udziału w konkursie przyjmowane są zgłoszenia projektów zakończonych lub które osiągnęły poziom co najmniej 70% realizacji do 30 czerwca 2022 r. Projekty zostaną zaprezentowane na stronie liderzmian.eu - KLIKNIJ TUTAJ, a następnie będą szeroko promowane w trakcie głosowania internetowego, które odbędzie się w dniach: 10 października – 10 listopada br. Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się natomiast podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza 6-7 grudnia 2022 roku.

Jak zgłosić projekt?

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać do 30 września do godziny 23.59 na adres [email protected]. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie liderzmian.eu - KLIKNIJ TUTAJ.

(Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%