Zamknij

Otwarcie Parku Edukacji i Rozrywki w Gołotczyźnie

22:24, 13.06.2022 | Starostwo Powiatowe w Ciechanowie / KB
Skomentuj Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
REKLAMA

Starosta Powiatu Ciechanowskiego Joanna Potocka – Rak zaprasza wszystkich na Otwarcie Parku Edukacji i Rozrywki w Gołotczyźnie, które odbędzie się 2-go lipca.

Inwestycja planowana i realizowana jest z myślą o stworzeniu ciekawego miejsca do rodzinnego wypoczynku dla naszych mieszkańców. Będzie coś dla najmłodszych i tych nieco starszych. Tężnie solankowe z najlepszą solanką, ścieżki tematyczne, miejsca na grille i rodzinny wypoczynek nad wodą, boiska do gry w bule i oczywiście pyszna kawa, lemoniada czy lody, ale nie tylko... Główną atrakcją dla najmłodszych będzie niewielki wodny plac zabaw, który połączy zabawę z edukacją oraz skałka wspinaczkowa, zaś w jego sąsiedztwie będzie znajdować się siłownia plenerowa. Będzie można również złapać oddech w strefie leśnej, w której znajdować się będą między innymi: hamaki, miejsca na ogniska, ławki oraz drewniane wiaty. W dniu otwarcia wystąpią: Beata i Bajm oraz Liber & InoRos. O godzinie 23.00 dyskoteka dla wszystkich.

- To tylko pół godziny rowerem bezpieczną ścieżką rowerową lub kilkanaście minut samochodem. Otwieramy miejsce dla wszystkich, do którego łatwo trafić - napisała Joanna Potocka – Rak Starosta Powiatu Ciechanowskiego.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PARKU EDUKACJI I ROZRYWKI W GOŁOTCZYŹNIE - KLIKNIJ TUTAJ

Mapa dojazdu: - KLIKNIJ TUTAJ

Dla tych, którzy nie posiadają swojego środka lokomocji lub też nie chcą z niego korzystać, a mają chęć uczestniczenia w wydarzeniu, ZKM udostępnił nieodpłatną komunikację. Można będzie również dojechać korzystając z PKP. Rozkład do i z Gołotczyzny w obu przypadkach przedstawiamy poniżej.

 

(Starostwo Powiatowe w Ciechanowie / KB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%