Zamknij

Otwarcie Parku Rekreacyjno – Poznawczego w Gołotczyźnie coraz bliżej

18:47, 18.05.2022 | EG / Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
Skomentuj Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
REKLAMA

Trwają pracę związane z powstaniem nowego miejsca rekreacji dla rodzin i nie tylko. Główną atrakcją dla najmłodszych będzie niewielki wodny plac zabaw oraz skałka wspinaczkowa , zaś w jego sąsiedztwie powstanie siłownia plenerowa. Będzie można również złapać oddech w strefie leśnej, znajdować się tam będą między innymi: hamaki, miejsca na ogniska, ławki oraz drewniane wiaty. Tężnie solankowe to kolejna alternatywa do odpoczynku, a to tylko część atrakcji.

Już za kilka tygodni otworzymy Rodzinny Park w Gołotczyźnie w którym połączymy edukację z zabawą. Ważnym elementem Parku będzie woda, która zostanie wykorzystana w edukacyjnych zabawkach nie tylko dla najmłodszych…

Pracujemy również nad naturalną, malowniczą wodną oprawą zieleni. Właśnie zostały rozpoczęte prace związane ze spiętrzaniem wody. Dobiega także końca budowa drewnianych pomostów. Już niebawem będziecie Państwo mogli ocenić całość. To będzie świetne miejsce do rodzinnych wypraw i wycieczek. – napisała Joanna Potocka – Rak Starosta Powiatu Ciechanowskiego.

Będą Państwo korzystać z atrakcji, które oferuje nowe miejsce rodzinnego wypoczynku na mapie powiatu.

 

 

(EG / Starostwo Powiatowe w Ciechanowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%