Zamknij
00:02, 11.05.2022

Japonia to kraj, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony turystów, szczególnie kręgu kultury europejskiej, jak i naukowców wielu specjalności, w tym inżynierów automatyki, robotyki, ale też szerokiego grona dyscyplin geograficznych. Ten kraj został wybrany przez nauczyciela geografii i języka niemieckiego w Zespole Szkół nr 2 – Barbarę Wysocką jako temat przewodni na szkolny projekt edukacyjny „Dni Japońskie” realizowany w miesiącu kwietniu.

W trakcie organizowanych tematycznych spotkań młodzież miała okazję poznać Japonię z różnych stron, od ogólnogeograficznych informacji i atrakcji turystycznych zaczynając, poprzez kulturę, sztukę japońską i kulinaria, a kończąc na naturalnych zjawiskach naukowych występujących na obszarze tego kraju.

Do udziału w Dniach Japońskich zaproszono gości spoza szkoły, którzy chętnie podzielili się swoją wiedzą i umiejętnościami związanymi z tematyką projektu.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA