Zamknij
00:20, 29.08.2022

Ostatnia sierpniowa niedziela w gminie Opinogóra Górna minęła pod znakiem dożynek. Uroczysta Msza Święta, wieńce dożynkowe, smaczne dania serwowane przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, dmuchańce dla dzieci, muzyka na żywo i wiele, wiele innych atrakcji czekało na wszystkich gości.

Zanim na scenie pojawili się muzycy z projektu Krawczyk Show, zaprezentowali się młodzi artyści z Gminnego Ośrodka Kultury.

Trzeba podkreślić, że utalentowanej młodzieży w Opinogórze nie brakuje. Występowali tancerze oraz młodzi muzycy. Na uwagę zasługiwał między innymi występ zespołu KUCANKI, którego skład stanowią cztery siostry. Dziewczyny posiadają talenty muzyczne, ale również doskonale czują się na scenie i to widać i słychać. 

Podczas dożynek odbywał się Turniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Opinogóra Górna. Wójt wręczył nagrody pieniężne zwycięzcom, po czym wszystkie nagrodzone drużyny zrzekły się swoich wygranych przekazując je na leczenie chorego dziecka z terenu gminy. 

Reportaż z opinogórskich dożynek już we wrześniowym wydaniu PULSU, a teraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Piotra Pszczółkowskiego z tej niezwykłej niedzieli w Pałukach. 

 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz