Zamknij
16:08, 03.05.2021

W tym roku obchodzimy 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Jest to kolejne święto państwowe, które upamiętniamy w cieniu pandemii. Z okazji tego wydarzenia zrealizowano wiele inicjatyw online. Jednak przedstawiciele samorządów lokalnych, służb mundurowych i licznych organizacji społecznych i politycznych zdecydowali się na upamiętnienie tego wydarzenia składając kwiaty przed pomnikiem poświęconym Bohaterom Polskiej Organizacji Wojskowej Ziemi Ciechanowskiej.

Składaniu kwiatów towarzyszyła m.in. melodia „Witaj majowa jutrzenko” w wykonaniu muzyków z Miejskiej Orkiestry Dętej w Ciechanowie.

Wartę przed pomnikiem pełnili harcerze ZHP z ciechanowskiego hufca oraz uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego PUL w Ciechanowie.

Na zdjęciach uwieczniliśmy moment składania kwiatów przez przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Ciechanowie na czele ze starostą Joanną Potocką-Rak, przedstawicieli Ciechanowskiego Bezpartyjnego Ugrupowania Wyborczego, Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz delegacja Zespołu Szkół nr 1 im. Gen. J. Bema.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz