Zamknij
REKLAMA

Powiatowe nagrody w dziedzinie kultury zostały przyznane!

01:55, 02.10.2021 | P.P
Skomentuj fot. PP
REKLAMA

W czwartek, 30 września w Kawiarni Artystycznej przy Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie Joanna Potocka-Rak – starosta ciechanowski oraz Marek Marcinkowski – wicestarosta wręczyli nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Wśród nagrodzonych byli: Marek Zalewski w dziedzinie rzeźby, malarstwa i grafiki, Agnieszka Grzejda w dziedzinie tańca, choreografii i reżyserii, Anna Smolińska w dziedzinie animacji kultury, Małgorzata Milewska w dziedzinie tańca ludowego i teatru, Jan Lipski w dziedzinie muzyki, Dorota Nasierowska w dziedzinie animacji kultury, Wojciech Bruździński w dziedzinie animacji kultury i teatru, Marek Szpakut w dziedzinie animacji kultury i muzyki, Zespół MELODIA w dziedzinie muzyki oraz Stefan Chojnowski w dziedzinie literatury.

Nie zabrakło akcentów artystycznych. Podopieczne Agnieszki Grzejdy z Formacji Artystycznej FreakShow dały popis taneczno-akrobatyczny. Wokaliści z Zespołu Melodia z opinogórskiego GOKu wyśpiewali „pełne miłości” podziękowania Pani staroście.

Nagrodzeni artyści i animatorzy kultury zgodnie przyznali, podczas krótkich przemówień, że nagrody, ale również liczne działania wspierające rozwój kultury w naszym powiecie świadczą o wysokiej odpowiedzialności społeczno-kulturalnej władz powiatu.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

UniformUniform

0 0

Nagrodę w dziedzinie kultury dostał Pan, który w bardzo niekulturalny sposób obrażał mnie i moją szefową w komentarzach pod postem niekulturalnego redakorzyny pożal się boże. 12:21, 02.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%