Zamknij
REKLAMA

Wędkarski Dzień Dziecka [FOTORELACJA]

20:59, 01.06.2021 | AI
Skomentuj AI
REKLAMA

Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Ciechanów-Miasto po raz kolejny zorganizował Rodzinny Piknik Wędkarski z okazji Dnia Dziecka. Podczas imprezy zbierano środki na leczenie i rehabilitację 5-letniego Filipka Bugajewskiego z naszego miasta, który choruje na artrogrypozę.

 

W zawodach wędkarskich, które odbyły się na Krubinie uczestniczyło 47 dzieci. Wszystkie otrzymały pamiątkowe medale i puchary, które w imieniu patrona imprezy – prezydenta Krzysztofa Kosińskiego – wręczał radny Wiesław Brzozowski. Każde dziecko otrzymało również nagrody rzeczowe. Statuetkę i medal z rąk prezesa Koła PZW Ciechanów-Miasto Eugeniusza Nowaka otrzymał także Filipek Bugajewski.

 

Dzięki życzliwości i otwartości na współpracę ze strony prezesa Nowaka impreza miała dodatkowo charakter charytatywny. Otóż grupa wolontariuszy z GWARDII FILIPA zapewniła liczne atrakcje, m.in. malowanie twarzy, zdjęcia z mega maskotkami z AGNES ART, balony, loterię fantową oraz kiermasz słodkości. W ramach prowadzonej kwesty na leczenie Filipka zebrano 2.048,40 zł. – Spora część tej kwoty to dochód z aukcji charytatywnej. Bardzo dziękujemy prezesowi Nowakowi za przekazane na nią akcesoria wędkarskie, gry i zabawki. Dziękujemy też wszystkim licytującym, którzy otworzyli swe serca i portfele – mówią wolontariusze z GWARDII FILIPA.

 

W trakcie imprezy dużym zainteresowaniem dzieci cieszył się wóz strażacki prezentowany przez strażaków z OSP Sońsk.

 

 

Za naszym pośrednictwem organizatorzy dziękują wszystkim, dzięki wsparciu których Rodzinny Piknik Wędkarski mógł się odbyć. - Dziękujemy Prezydentowi Miasta Ciechanów - Krzysztofowi Kosińskiemu, Staroście Powiatu Ciechanowskiego -  Joannie Potockiej-Rak, Prezesowi Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Ciechanowie - Mirosławowi Szymańczykowi, druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sońsku na czele z prezesem Andrzejem Sochowiczem, firmom wędkarskim RELAX i LORPIO, wolontariuszom zapewniającym ciekawe atrakcje dla dzieci oraz wszystkim uczestnikom pikniku – mówi prezes Eugeniusz Nowak.

 

Patronat medialny nad Rodzinnym Piknikiem Wędkarskim objął PULS.

(AI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%