Zamknij
REKLAMA

Młodzieżowy Wirtualny Rajd Rowerowy PCK

20:54, 07.05.2021 | Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
Skomentuj Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
REKLAMA

Wyrwij się z domu i wsiadaj na rower! Zapraszamy wszystkie chętne osoby w każdym wieku do wzięcia udziału w wirtualnym rajdzie rowerowym PCK z okazji 100-lecia Młodzieży PCK oraz Międzynarodowego Dnia Polskiego Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, który przypada 8 maja 2021 roku.

Co trzeba zrobić?

w dniach 01.05.2021 - 07.05.2021 każdy uczestnik rajdu powinien się zarejestrować na listę uczestników, pisząc do nas prywatną wiadomość na adres Facebook/Instagram @pckciechanow lub [email protected]

Do Państwa kandydatury zostanie przydzielony numer, który 10.05.2021 roku weźmie udział w losowaniu online w mediach społecznościowych.

Aby udowodnić udział w rajdzie, wykonujemy w trakcie wyjadu zdjęcie, na którym jesteście Państwo widoczni, które zostanie wysłane w załączniku do pobrania po zgłoszeniu kandydatury. Wylosowanych zostanie 10 osób, które zostaną nagrodzone upominkami. Wybrane numery zostaną opublikowane na Facebooku oraz Instagramie. Laureatów zapraszamy po odbiór nagród w siedzibie PCK - ul. Rzeczkowska 11, 06-400 Ciechanów.

Trasa rajdu oraz długość - osiedlowe uliczki, polne drogi, długodystansowy maraton - to zależy od Ciebie, najważaniejszy jest ruch na świeżym powietrzu. W maratonie możesz wziąć udział sam, z przyjaciółmi lub rodziną.

Zdjęcia nadsyłamy do 9 maja 2021 roku do godziny 18.00.

 

Prosimy o nadsyłanie zdjęć na adres: [email protected] lub na media społecznościowe Facebook/Instagram @pckciechanow. Tytuł mejla: "Rajd Młodzieżowy - zdjęcia".

Wysyłając zdjęcia w celu więcia udziału w w Rajdzie oraz loterii - automatycznie akceptujecie Państwo zgodę na opublikowanie swoich zdjęć w mediach społecznościowych PCK OR Ciechanów.

(Starostwo Powiatowe w Ciechanowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%