Zamknij
REKLAMA

Pomogli Laurze - teraz pomogą Filipkowi!

18:45, 02.04.2021 | TM
Skomentuj Facebook
REKLAMA

Na portalu Facebook działała grupa „Nadzieja dla Laury LICYTACJE”. Wystawiając na sprzedaż różnorakie przedmioty i usługi, bądź kupując je, można było pomóc dziewczynce chorej na SMA w zgromadzeniu pieniędzy terapię genową. Teraz grupa zmieni nazwę i nadal będzie pomagać – tym razem Filipkowi z Ciechanowa, choremu na artrogrypozę.

 

W środę zbiórka dla Laury się zakończyła. Udało się zebrać całą kwotę 9 milionów złotych na zakup leku dla dziewczynki – w tym 1,2 mln zł zgromadzono dzięki grupie licytacyjnej.

 

Teraz Anioły Laury, jak są określani wolontariusze, postanowili pomóc Filipkowi. - Zrobiliście mnóstwo dobrego dla Laury, teraz chcemy prosić Was o wsparcie dla Filipka, który choruje na artrogrypozę, wrodzoną sztywność stawów i potrzebuje kilku operacji, brakuje mu ok. 400 tysięcy zł. Od teraz grupa będzie nosić nazwę: „Licytacje Nadzieja od Laury dla Filipka”. Mam nadzieję, że Wasze dobro nie zna granic i razem uratujemy kolejne dziecko! – czytamy w poście administracji grupy.

 

Przypomnijmy, że pierwsza operacja 5-letniego Filipka odbyła się 7 września ub.r. w Warszawie i trwała kilka godzin. Przeprowadził ją dr David Feldman z Paley European Institute. Kosztowała 372 tys. zł. Kwota ta pochodziła m.in. ze zbiórki SMS-owej, darowizn przekazanych za pośrednictwem Fundacji „Siepomaga” oraz środków zebranych podczas „III RODZINNYCH MIKOŁAJEK” zorganizowanych w grudniu 2019 roku przez Stowarzyszenie „Mazovia ProActiv Ciechanów”. Operacja się udała. Filip przechodzi rehabilitację i może już zginać kolanka.

 

Przeprowadzenie kolejnych operacji zależy od tego czy uda się zebrać odpowiednią sumę pieniędzy. Najbliższą jest operacja stóp. Jej koszt to 207 tys. zł.

 

Leczenie Filipka można wesprzeć wpłatą za pośrednictwem Fundacji „Siepomaga”: https://www.siepomaga.pl/filip-bugajewski.

 

Pomóżmy Filipkowi!

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%