Zamknij

U wójta Kiwita teraz zbiórka nakrętek dla Laury

19:00, 10.01.2021 | TM
Skomentuj TM
REKLAMA

Do pojemnika w kształcie serca ustawionego przed Urzędem Gminy Ciechanów (ul. Fabryczna 8) zbierano dotychczas nakrętki na leczenie Zosi i Filipka. Teraz, do końca lutego, prowadzona będzie zbiórka na terapię genową Laury Paczuła – chorej na SMA.

 

Odzew mieszkańców miasta i gminy Ciechanów oraz gmin sąsiednich na apel wójta Marka Kiwita o udział w zbiórce nakrętek jest bardzo duży. – Cieszy mnie, gdy widzę jak pracownicy naszego Urzędu opróżniają pojemnik i kolejne nakrętki, zamiast trafiać do śmieci, pomagają w zebraniu środków na leczenie dzieci. Akcje tego typu mają zarówno wymiar charytatywny, jak i ekologiczny – mówi wójt Kiwit.

 

Nakrętki zebrane w styczniu i lutym zostaną przekazane na wsparcie zbiórki funduszy przeznaczonych na terapię genową Laury – doskonale znanej wszystkim mieszkańcom regionu (i nie tylko) dziewczynki chorej na SMA. Oprócz wrzucenia nakrętek do pojemnika przy Urzędzie Gminy Ciechanów można także dokonać wpłaty na ten szczytny cel poprzez Fundację „Siepomaga”: www.siepomaga.pl/laura-sma

 

Warto przypomnieć, że ustawienie serca przed Urzędem Gminy Ciechanów to wspólna inicjatywa wójta Marka Kiwita, Sebastiana Andrzejczaka – asystenta społecznego posła Arkadiusza Iwaniaka (LEWICA) oraz Eugeniusza Nowaka – przewodniczącego Rady Miejskiej LEWICY w Ciechanowie. – Dla Filipka Bugajewskiego udało się zebrać ponad 200 kg nakrętek. Dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji. Teraz wspólnie pomóżmy Laurze – apeluje za naszym pośrednictwem Sebastian Andrzejczak.

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz