Zamknij

"Muzeum w sieci" - Projekt Muzeum Romantyzmu w Opinogórze

17:01, 23.03.2020 | Roman Kochanowicz Dyrektor Muzeum Romantyzmu w Opinogórze
REKLAMA
Skomentuj
Muzeum Romantyzmu w Opinogórze

Muzeum Romantyzmu w Opinogórze w ramach walki z wirusem SARS-CoV-2 (Koronawirus) od dnia 12.03.2020 r. pozostaje zamknięte dla odwiedzających do odwołania z jednoczesnym anulowaniem w tym czasie wszystkich imprez kulturalnych. Ograniczyliśmy w tym czasie ilość pracowników wykonujących swe obowiązki w siedzibie instytucji niezbędnych do zapewnienia bezpiecznego funkcjonowania naszego muzeum.

Przygotowaliśmy dla Państwa od poniedziałku 23 marca 2020 r. projekt „Muzeum w sieci” -  chodź ograniczone, ale nie pozwalające nam z Państwem utracić kontaktu. Jest to  muzeum w internecie, prezentujące zbiory i każdy inny efekt wspólnej pracy, którą wykonują nasi pracownicy zdalnie. Zachęcamy wszystkie pokolenia do udziału w konkursach i zabawach oraz do dzielenia się najpiękniejszymi wspomnieniami. Jak pisał bowiem Zygmunt Krasiński w liście do ojca gen. Wincentego Krasińskiego "(…) wspomnienia są największą częścią szczęścia człowieka (…)". (Genewa 1830 r.)

Myślę, że ten stan nie będzie trwał długo i wróci do nas normalność. Przyjdzie wiosna. Kawa i ciasto w naszej kawiarni, muzyka na koncertach i spacery w parku z krzykiem pawi i śpiewem ptaków w tle przywrócą nam piękną poprzednią rzeczywistość.

Zapraszamy do zapoznania się z tą ciekawą formą realizacji zawodowej naszych pracowników. Dziękujemy za wyrozumiałość.

 Życzę spokoju, poczucia bezpieczeństwa i zdrowia.

(Roman Kochanowicz Dyrektor Muzeum Romantyzmu w Opinogórze)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone