Zamknij

Można składać podania o stypendia z Funduszu sztuka młodych

15:50, 26.02.2020 | PCKiSz
REKLAMA
Skomentuj
RED

Do 20 marca 2020 r. można składać podania o przyznanie jednorazowego stypendium w ramach Funduszu „Sztuka Młodych”. Wnioski o stypendia, wraz z opisem osiągnięć (mile widziana dokumentacja) można składać w Sekretariacie PCKiSz lub przesłać pocztą tradycyjną z dopiskiem na kopercie – Fundusz „Sztuka Młodych”.

 

W sobotę, 8 lutego 2020 r., odbył się charytatywny, Jubileuszowy XXX Koncert Noworoczny GALA 2020, z którego całkowity dochód został przekazany na Fundusz.

Cały czas można wspierać młodych, utalentowanych artystów, przekazując pieniądze na specjalne konto PCKiSz do 9 marca 2020 r. (z dopiskiem: Fundusz „Sztuka Młodych”): PKO BP SA Ciechanów 61 1020 1592 0000 2202 0255 2016.

 

REGULAMIN Funduszu „Sztuka Młodych” przy Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie

  • Fundusz został utworzony dla potrzeb wspierania młodych adeptów sztuk w zakresie tańca, plastyki, muzyki, śpiewu, teatru i innych form artystycznych, realizowanych przez osoby kształcące się i działające w instytucjach upowszechniania kultury i placówkach oświatowych na terenie powiatu ciechanowskiego.
  • Fundusz jest tworzony ze środków pozyskanych w ramach corocznego Koncertu Noworocznego GALA.
  • Środki pozyskiwane są ze sprzedaży biletów na Koncert, a także w inny sposób wynikający z porozumienia pomiędzy PCKiSz a darczyńcą.
  • Pozyskane środki finansowe protokólarnie przekazywane są na odrębne konto bankowe PCKiSz.
  • Funduszem dysponuje Komisja Funduszu, powoływana corocznie przez Dyrektora PCKiSZ, w celu rozpatrzenia podań o stypendia.
  • Z posiedzenia Komisji sporządza się protokół o podziale środków Funduszu w postaci jednorazowych – w danym roku stypendiów. Stypendyści otrzymują list gratulacyjny, potwierdzający przyznanie stypendium. Treść protokółu podaje się do publicznej wiadomości.
  • Stypendium może być przyznane na umotywowany wniosek w zakresie pokrycia w części lub całości zajęć warsztatowych, zakupu instrumentu bądź jego remontu, zakupu wydawnictw fachowych, pomocy dydaktycznych, materiałów plastycznych, kostiumów, scenografii, wyposażenia pracowni itd.
  • Wypłacenie przyznanej kwoty następuje po okazaniu stosownych dokumentów finansowych, stwierdzających poniesione koszty lub na podstawie oświadczenia złożonego przez osobę pełnoletnią o wykorzystaniu środków zgodnie z celami Funduszu. Stypendium należy wykorzystać do 15 listopada w roku jego przyznania.
  • Sprawy sporne nie ujęte w niniejszym regulaminie wyjaśnia Dyrektor PCKiSz. Decyzje podjęte przez Dyrektora PCKiSz są ostateczne.

 

(PCKiSz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone