Zamknij

W Gumowie zagrali dla WOŚP - FOTORELACJA!

10:30, 14.01.2020 | TM
Skomentuj TM
REKLAMA

W niedzielę, 12 stycznia w Szkole Podstawowej w Gumowie odbył się Turniej Piłki Nożnej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zagrało w nim czternaście drużyn, które w ramach wpisowego wsparły Orkiestrę kwotą 1.800 zł. Łącznie z datkami od zawodników i publiczności zebrano ponad 3.170 zł.

Głównym organizatorem rozgrywek był Sebastian Andrzejczak z ciechanowskiej Lewicy. Turniej odbył się pod patronatem Arkadiusza Iwaniaka – Posła na Sejm RP oraz Marka Kiwita – Wójta Gminy Ciechanów.

Za stronę sportową odpowiadał Sławomir Betliński, zaś w roli konferansjera świetnie sprawdził się Lech Zduńczyk – były wójt Regimina. Nad bezpieczeństwem zawodników i licznie zgromadzonej publiczności czuwali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rydzewie.

Sponsorzy Turnieju to: CYBERTECH – P.P.A. Nałęcz, Urząd Gminy Ciechanów, Fundacja Lilium oraz Piekarnia-Cukiernia – Paweł Dębiec. Dodatkową nagrodę dla zwycięskiej drużyny, w postaci ryngrafu Polskich Sił Zbrojnych, ufundował ppłk rez. Eugeniusz Nowak - przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Ciechanowie.

 

Więcej na ten temat w gazecie PULS Ciechanowa - czytaj na str. 23 - kliknij tutaj?

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA