Zamknij

Na rzecz bezpieczeństwa na drodze

09:20, 09.10.2019 | PP
REKLAMA
Skomentuj
PP

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie odbyło się spotkanie inaugurujące działalność Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

W uroczystości udział brała grupa przedszkolaków, ale również  Joanna Potocka-Rak - Starosta Ciechanowski, insp. Grzegorz Grabowski - Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie, Cezary Chodkowski - dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie oraz gospodarz spotkania mł. bryg. Jarosław Nowosielski - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej.

W ramach inauguracji Powiatowej Rady BRD, Anna Smolińska - kierownik szkolenia i BRD WORD przeprowadziła krótkie zajęcia edukacyjne z grupą przybyłych przedszkolaków dotyczące bezpiecznego zachowania na drodze. Dzieci otrzymały elementy odblaskowe, a na ręce dyrektora placówki przekazano węża spacerowego zwiększającego bezpieczeństwo i dyscyplinę podczas spacerów z grupą dzieci. Dodatkowo funkcjonariusze KP PSP zorganizowali zajęcia w sali „Ognik”.

Podczas inauguracji Przewodnicząca Powiatowej Rady BRD Joanna Potocka-Rak zapowiedziała cykl spotkań z przedszkolakami z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, które zostaną przeprowadzone w październiku z udziałem przedstawicieli Policji, Straży Pożarnej, WORD, Starostwa Powiatowego oraz konkursy profilaktyczne skierowane do młodzieży dotyczące zagrożenia jakie niesie za sobą korzystanie z telefonu komórkowego przez użytkowników dróg.

(PP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone