Zamknij

Kolorowo na Błoniach Zamkowych

10:05, 11.09.2019 | T.J
REKLAMA
Skomentuj
Tomasz Jurczak

W drugiej połowie sierpnia na Błoniach Zamkowych zrobiło się niezwykle kolorowo. Najpierw za sprawą Festiwalu Baniek Mydlanych, a potem Kolor Festu.

Na niebie można było dostrzec, nawet z daleka, setki baniek. Uczestnicy zachęcani byli do zabawy przez DJ’a ubranego kostium Spidermana. Pogoda do puszczania baniek mydlanych była idealna, a słoneczne światło rzucało na nie kolorowe refleksy. Dzieci, były zadowolone z atrakcji i konkursów przygotowanych przez organizatora.

Przed wieczorem na błonia zamkowe zgromadziły więcej starszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Rozpoczął się Kolor Fest, czyli festiwal kolorów. Przybyło wiele osób, nie szczędząc kolorowych proszków rzucanych na wiatr. Wszyscy byli kolorowi, a zabawa była udana.

Dodatkową atrakcją dla dzieci były dmuchańce.

Na błoniach zamkowych podczas Festiwalu Baniek mydlanych i Kolor Festu pojawiły się setki osób, byli ci najmłodsi, młodzież, ale też rodzice, a nawet dziadkowie. Wszyscy obecni na festiwalach bawili się świetnie, co potwierdziły ich uśmiechy i zapał, z jakim brali w nich udział.

(T.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

hejhej

1 0

Cudownie! Wszystkie kolory tęczy! Niech żyje tęczowa młodzież, Brawo! 10:18, 11.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone