Zamknij
REKLAMA

Jak dojść do kompromisu z nastolatkiem? Spotkanie w Powiatowej Bibliotece Publicznej

22:38, 10.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

W Powiatowej Bibliotece Publicznej odbyło się kolejne otwarte spotkanie zorganizowane przez Zespół ds. Profilaktyki Bezdomności i Uzależnień, którego przewodniczącą jest miejska radna Joanna Kiszkurno. Zatytułowano je – „Kompromis w relacji z nastolatkiem, czemu jest tak potrzebny?”.

Spotkanie otworzyła Grażyna Czaplicka - kierownik Czytelni Regionalnej, zaś Joanna Kiszkurno wygłosiła słowo wstępne oraz moderowała dyskusję.

Tym razem gośćmi zespołu byli:

Tomasz Kosielski - kierownik Biura Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień działającego w strukturach Urzędu Miasta Ciechanów,

Leszek Wróblewski – certyfikowany terapeuta uzależnień i terapeuta motywacyjny

oraz Kalina Wiktorowicz – uczennica trzeciej klasy w II Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Ciechanowie.

Ta ostatnia podzieliła się z uczestnikami spotkania niezmiernie ciekawymi wynikami ankiety, którą przeprowadziła wśród swoich rówieśników. W bardzo usystematyzowany sposób, podając konkretne przykłady zachowań, przedstawiła co pomaga a co przeszkadza w dojściu do kompromisu pomiędzy nastoletnim dzieckiem a rodzicami.

W trakcie dyskusji wieloma cennymi informacjami podzieliła się z zebranymi mł. asp. Małgorzata Listkowska z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, która zajmuje się m.in. zagadnieniami profilaktyki społecznej oraz nieletnimi.

Relacja w najbliższym wydaniu PULSU – 17 maja.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%