Zamknij
REKLAMA

Jasełka w SP nr 4

13:24, 31.12.2021 | G.G.
Skomentuj Archiwum SP nr 4 w Ciechanowie
REKLAMA

Czas oczekiwania należy do najpiękniejszych w roku. Dlatego też tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane na Boże Narodzenie przez uczniów.

Na początku naszego spotkania harcerze przekazali Pani Dyrektor Barbarze Kamińskiej Betlejemskie Światło Pokoju - symbol ciepła miłości, pokoju i nadziei. Następnie uczniowie klasy 4a i 4c zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa. Oprócz św. Józefa, Maryi, Trzech Króli, aniołów, pasterzy i dzieci na scenie pojawiły się – diabełki.

Przedstawienie przygotowane pod opieką Pani Grażyny Gwiazdy przeplatane było kolędami, pastorałkami w wykonaniu uczniów. Swoje zdolności muzyczne i wokalne zaprezentowali Maja Szymańczyk, Helenka Dymerska i Laura Pikus (kl.4a), Kinga Grabowska (kl. 8d), Krzysztof Kurbanow (kl. 8b), Julia Matusiak i Agata Wójcik (kl. 7e), Ania Dubert (kl. 7a) oraz chór szkolny pod opieką Pani Iwony Koziatek.

Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i czas poświęcony na próby – opłacił się. Jasełka bardzo się podobały. Zostały ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami. Przedstawienie jasełkowe było dla wszystkich lekcją wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji.

Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała wszystkim zaangażowanym w przedstawienie osobom i złożyła całej społeczności szkolnej życzenia świąteczne i noworoczne.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia (poniżej)!

(G.G.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%