Zamknij

Trwa Kiermasz dla Laury [FOTORELACJA]

TM 13:13, 28.11.2020 Aktualizacja: 02:43, 16.10.2025
Skomentuj TM TM

Wspólnie z Organizatorami serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie dla Laury! Dziś (sobota - 28 listopada) do godz. 15.00 w Hali Targowej Bloki trwa Kiermasz dla Laury! Uzyskane środki zostaną przeznaczone na leczenie dziewczynki.

Można zakupić ciasta, ozdoby świąteczne i przetwory. Jest też loteria pluszakowa.

Na dzieci czekają Chase i Skye z Psiego Patrolu, z którymi można sobie zrobić zdjęcie. Mega maskotki pochodzą z ekipy Firmy Agnes-art.

Nie możesz wybrać się na Kiermasz, a chcesz wspomóc finansowo leczenie Laury? Możesz to zrobić poprzez Fundację „Siepomaga”:

www.siepomaga.pl/laura-sma

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulsciechanowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%