Zamknij
REKLAMA

Żołnierze z Ciechanowa na podium Pucharu Polski w kickboxingu

19:37, 23.06.2021 | 5MBOT
Skomentuj Kpr. Olaf Sobotko - brązowy medal
REKLAMA

Szer. Marcin Majewski – żołnierz 52 batalionu lekkiej piechoty, pasjonat kickboxingu oraz kpr. Olaf Sobotka, trenujący MMA żołnierz 51 blp, w miniony weekend reprezentowali Wojska Obrony Terytorialnej i 5 Brygadę podczas zawodów Pucharu Polski Wojska Polskiego oraz Służb Mundurowych w kickboxingu zdobywając wysokie noty.

Od 18 do 20 czerwca w Kaliszu odbywały się zawody Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu, w których dwóch żołnierzy 5 Mazowieckiej Brygady OT reprezentowało Wojska Obrony Terytorialnej. Był to bardzo udany występ obu mazowieckich terytorialsów. Szer. Marcin Majewski z 52 blp z zawodów wrócił z dwoma medalami, wywalczył złoto w KICK_LIGHT do 69 kg oraz srebro w K1 do 67 kg, natomiast kpr. Olaf Sobotka zdobył brązowy medal w K1 do 81 kg.

Szer. Marcin Majewski od 2019 roku służy w 52 batalionie w Komorowie, gdzie też mieszka. Kickboxing K1 trenuje od 7 lat, ma na swoim koncie ok 40 stoczonych walk amatorskich i 2 zawodowe.

Kpr. Sobotka Olaf  ma na swoim koncie wiele tytułów oraz medali, na co dzień jest studentem I roku Studiów Licencjackich na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Od wielu lat jego pasją są sztuki walki. Od 2019 roku służy w 51 batalionie lekkiej piechoty 5 MBOT stacjonującym w Ciechanowie.

 

Aneta SZCZEPANIAK

Rzecznik prasowy

5. Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej

(5MBOT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%